ads1
ads3
تغییر رنگ سایت

شبکه های اجتماعی جامعه

آرشیو
آرشیو
آرشیو
Print This Post

۵۰ درصد اعتبارات عمرانی استان بوشهر تخصیص یافت


معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: روند اجرایی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی در استان بوشهر تسریع یافته و تاکنون ۵۰ درصد اعتبارات مصوب تخصیص یافته است.

سیدمحمدحسن باستی صبح امروز در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان بوشهر با ابراز همدردی با آسیب دیدگان در حادثه ساختمان پلاسکو تهران اظهار داشت: حادثه تاسف‌بار در ساختمان پلاسکوی تهران و شهادت جمعی از آتش نشانان عزیز، فداکار و ایجاد خسارت و تلفات جانی تعدادی از هموطنانمان سبب تاثر شدید شد.

وی با بیان اینکه اجرای طرح‌های توسعه زیرساخت‌های گردشگری در استان بوشهر تسریع یافته است خاطرنشان کرد: هر چه به پایان سال نزدیک‌تر می‌شویم ضرورت توجه به اجرای طرح‌های ستاد اجرایی خدمات سفر بیشتر احساس می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر در تمام فصول سال دارد افزود: استان بوشهر هر سال در ایام تعطیلات نوروزی میزبان خیل گردشگران نوروزی از اقصی نقاط کشور است که باید اعضای این ستاد مانند گذشته میزبانی خوبی برای مهمانان و گردشگرانی استان بوشهر باشند.

باستی با تاکید بر توجه به مدیریت ستاد اجرای خدمات سفر در شهرستان‌های استان بوشهر تصریح کرد: بهداشت و درمان در ایام تعطیلات نوروزی نقش مهم و برجسته‌ای در ارتقا سلامت مردم دارد و در این راستا نظارت بر عرضه مواد غذایی و توسعه فعالیت‌های اورژانسی بیمارستان‌ها باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی با تاکید بر تجهیز مراکز عرضه سوخت بنزین و سی.ان.جی گفت: جایگاه‌های عرضه سوخت به خودروها در استان بوشهر باید برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران مجهز و سوخت اضافی و مورد نیاز را تامین شوند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به ممنوعیت حفاری در شهرهای استان بوشهر افزود: حفاری در معابر شهرهای استان بوشهر از اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروزی ممنوع است که شهرداری‌ها این مهم باید در دستور کار خود قرار دهند.

باستی با تاکید بر استقرار مراکز اطلاع‌رسانی در ورودی شهرهای استان بوشهر بیان کرد: برای هدایت مسافران و گردشگران باید در مبادی ورودی شهرهای استان بوشهر یک پایگاه اطلاع‌رسانی مستقر شود تا مهمانان نوروزی بتوانند از جاذبه‌های گردشگری و مراکز خدماتی و رفاهی استان بیشتر و بهتر استفاده کنند.

وی با اشاره به توسعه فعالیت‌های مرکز امداد خودرو در مناطق مختلف استان بوشهر افزود: از خودروهای بدون مجوز که در راستای خدمات‌رسانی مرکز امداد خودرو فعالیت می‌کنند جلوگیری شود و نرخ و تعرفه خودروهای امداد خودرو کنترل و منطقی شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر، توجه به آبرسانی سیار در نقاط گردشگرپذیر استان بوشهر را مورد تاکید قرار داد و گفت: برای ارائه خدمات مطلوب شهرداری‌ها به مهمانان نوروزی استان بوشهر، شهرداری‌های این استان می‌توانند کارگر مورد نیاز برای نظافت عمومی شهری در این ایام بکارگیری کنند.

باستی از تسریع یافتن روند اجرایی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی در استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: تاکنون ۵۰ درصد اعتبارات عمرانی مصوب استان بوشهر تخصیص یافته که تا پایان سال تخصیص اعتبارات افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به توسعه فعالیت‌های اورژانس در نقاط مختلف استان بوشهر بیان کرد: مجوز ایجاد ۱۰ پایگاه جدید اورژانس جاده‌ای در استان بوشهر صادر شده که امیدواریم راه‌اندازی شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر بر برطرف شدن مشکلات نقاط حادثه خیز استان بوشهر تاکید کرد و افزود: ۲۱ نقطه حادثه خیز در استان بوشهر شناسایی شده که لازم است تا قبل از ایام تعطیلات نوروز مشکلات این نقاط برطرف شود.

منبع : تسنیم

نظرات

تیتردو

گفت و گو با حمید موذنی ، نویسنده و پژوهشگر اجتماعی گفت و گو از: الهام بهروزی
به مناسبت تولد خیام نیشابوری گفت و‌گو با حمید موذنی، نویسنده و پژوهشگر اجتماعی گفت و گو از الهام بهروزی ۱. در مورد زیست دیرینه مردم بوشهر با اشعار خیام‌خوانی توضیح بدید و اینکه چرا رباعیات خیامی در این منطقه از دیگر سروده‌های شاعران بزرگ پیش گرفته و مردم این منطقه با آن‌ها بیشتر همذات‌پنداری […]
آرشیو

مقالات

نادر هوشمند
سایه دوم تو
نادر هوشمند
اصلان آفریقایی و واپسین صورتک او
نادر هوشمند
آخرین ساعات زندگی یک گربه
نادر هوشمند
از ادعاهای یک دیوانه
نادر هوشمند
بازگشت از مرگی که در بیمارستان بوعلی سینا اتفاق افتاد
غزال ساکی
زنان و مشارکت سیاسی
حمید موذنی
شجریران
غزال ساکی
روزنامه‌نگار حوزه‌ی جامعه و زنان
محمود بدیه
کلیسای گریگوری
حمید موذنی
توسعه بدون مطبوعات آزاد رخ نمی‌دهد
اسلاوی ژیژک
به برهوتِ ویروسی (وایرال) خوش آمدید
محمد غمخوار
رفتار دوگانه کرونا در بوشهر
علی شیخ زاده
استندآپ کمدی و طنز در دنیای مدرن
احمدزیدآبادی
مجلس یازدهم؛ پدیده‌ای نوظهور؟
پدرام باقری
دو نکته درباره قتل رومینا
راضیه اشعثی
ما بر مخروبه ای از بنیان های زیستی نشسته ایم!!!
ایرن واعظ‌زاده
کامو و مفهوم عدالت
مبین کرباسی
هزارمیلیارد تومان کجاست؟
یاشار تاج‌محمدی
در سوگِ خویش‌کاران (تاملاتی در پروژه‌یِ فکریِ شاهرخِ مسکوب)
هانا موسوی
“جهان مد و کالا شدگی زنان “
مرتضی رضایی
به وقت تتلو… به وقت شجریان… به وقت گوگوش
اسلاوی ژیژک
پاندمیک؛ کرونا جهان را تکان می‌دهد
غزال ساکی
نقد فمینیستی شاهنامه
سید مسعود حسینی
نگاهی به “بیمار در بیمارستان”
آلن بدیو
در مورد وضعیتِ اپیدمی
اسلاوی ژیژک
ما گونه‌ای هستیم که به حساب نمی‌آید
نعمت الله فاضلی
به خانه برمی‌گردیم اما به کدام خانه؟
جواد کاشی
مرگ دورِهَم عروسی است
حمید موذنی
جهان و کرونا: امروز و فردا
روزبه آقاجری
میراث زنده یک مبارز سوسیالیست
امیر ارسلان ادیب
چه‌کسی در خانه نمی‌ماند؟
امین بزرگیان
بوردیو و خرید در مواقع اضطراری
مهسا اسدالله‌نژاد
نیروی چشم‌های خیره مردم
پدرام باقری
ما در وضعیتِ بی‌دولتی قرار گرفته‌ایم
امیر ادیب
دختران خیابان انقلاب و رهاسازی نیروی «امتناع»
جان ام بری
چگونه آنفلوآنزای دهشتناکِ ۱۹۱۸ در سراسر آمریکا شیوع یافت؟
پدرام باقری
دو نکته درباره پرسش و پاسخ در سنای آمریکا
سید مسعود حسینی
کورونا و کورا – مرگ و پروا
مهسا اسدالله‌نژاد
کرونا و دو مسئله‌ی «غیرطبیعیِ» آن
امیر ارسلان ادیب
آپارتاید کارگری
آرشیو