ads1
ads3
تغییر رنگ سایت

شبکه های اجتماعی جامعه

آرشیو
آرشیو
آرشیو
Print This Post

معاون سیاسی استاندار بوشهر معرفی شد

با حضور قائم مقام وزیر کشور عبدالکریم گراوند به عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر معرفی شد.

تأمین امنیت وظیفه مهم دولت است

قائم مقام وزیر کشور تامین امنیت را از مهم‌ترین وظایف دولت ذکر کرد وگفت: در سایه امنیت است که کشور به اهداف خود دست می‌یابد و وزارت کشور به عنوان مسوول امنیت کشور وظیفه دارد استانداران را برای تامین امنیت کمک کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، محمد حسن مقیمی در نشست شورای اداری استان بوشهر که با دستور کار معرفی معاون جدید سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر برگزار شد، با بیان اینکه باید در سایه وحدت وظایف خود را در راستای اهداف نظام اسلامی انجام دهیم اظهار داشت: در ارزیابی معاونان سیاسی امنیتی کشور اقدامات حقیقی معاون سابق استاندار بوشهر در رده بالای جدول بود و باید از خدمات ایشان قدردانی کنیم و اکنون هم در استان البرز منشا خدمات اثر و خیر است.

وی با اشاره به معرفی عبدالکریم گراوند به عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر به سوابق اجرایی و مدیریتی وی اشاره کرد و بیان داشت: آقای گراوند ۱۵ سال در شهرستان‌های مختلف فرماندار بوده و ۳ سال هم هست که در وزارت کشور فعالیت می‌کند.

قائم مقام وزیر کشور تصریح کرد: دولت تعهداتی در قبال ملت دارد که باید تمام وقت خود را بگذارد که با کمک مدیران کل و دستگاه‌های اجرایی آن وظایف را به نحو مطلوب به انجام برساند.

مقیمی، تامین امنیت را از مهم‌ترین وظایف دولت ذکر کرد و ادامه داد: در سایه امنیت است که کشور به اهداف خود دست می‌یابد و وزارت کشور به عنوان مسوول امنیت کشور وظیفه دارد استانداران را برای تامین امنیت کمک کند.

وی گفت: در شرایطی که ناامنی در کشورهای همسایه ما بیداد می‌کند و جنگ جان انسان‌های زیادی را می‌گیرد با تلاش مسؤولان امنیتی کشور، شاهد امنیت پایداری در مرزهای کشور هستیم.

قائم مقام وزیر کشور خاطرنشان کرد: باید از همه کسانی که در برقراری امنیت سهم دارند قدردانی کنیم و بدانیم که یکی از وظایف مهم استانداران تامین امنیت است.

مقیمی با بیان اینکه معاون امنیتی استانداری بیشترین نقش را در برقراری امنیت دارد، بیان کرد: یکی دیگر از وظایف استانداران توجه به سرمایه اجتماعی است و در این راستا سازمان امور اجتماعی کشور شکل گرفته و استانداران در این سازمان نقش تعیین کننده‌ای برای کاهش آسیب‌های اجتماعی دارند.

وی بیان کرد: همچنین معاون سیاسی نقش مهمی در برگزاری مطلوب انتخابات دارد که باید کمک شایانی به استاندار داشته باشد، باید در امر انتخابات شبانه‌روزی تلاش کرد تا انتخابات با مشارکت حداکثری مردم انجام شود.

قائم مقام وزیر کشور با اشاره به اینکه بوشهر از استان‌های مهم و امید کشور است، گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و حجم سرمایه‌گذاری‌ها در استان بوشهر، این استان از اهمیت بالایی برای کشور برخوردار است.

استان بوشهر از امنیت بالایی برخوردار است

استاندار بوشهر گفت: با همدلی و وحدت اعضای شورای تأمین مشکلی در فضای امنیتی استان بوشهر وجود ندارد و این استان از امنیت بالایی برخوردار است.

دکترمصطفی سالاری در نشست شورای اداری استان بوشهر که با حضور قائم مقام وزیر کشور برگزار شد، با بیان اینکه مشکلات اعتباری مانعی برای اجرای پروژه‌های عمرانی در استان بوشهر نبود، گفت: در حوزه راه ۱۰ محور بزرگراهی در حال ساخت است که امیدواریم ۳ محور بزرگراهی تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

وی بیان داشت: در حوزه آب هم که مردم استان تابستان سختی را پشت سر گذاشتند مجوز احداث آب شیرین کن توسط بخش خصوصی و خرید تضمینی توسط دولت به میزان ۱۱۰ هزار متر مکعب در ۱٫۵ سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

استاندار بوشهر اضافه کرد: برای مرمت لوله‌های فرسوده هم پیگیری‌های خوبی شده و ۲ برابر سال گذشته برای این موضوع اعتبار در نظر گرفتیم.

دکترسالاری با بیان اینکه در حوزه ورزشی تمرکز بر توزیع عادلانه امکانات گذاشتیم، گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بوشهر تا قبل از پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسانیم ضمن اینکه در هفته جاری هم با حضور وزیر ورزش و جوانان مجتمع بزرگ ورزشی در کنگان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به خدمات حوزه درمان گفت: تا قبل از دولت یازدهم کمتر از ۹۰۰ تخت بیمارستانی داشتیم اما این رقم اکنون به ۱۴۰۰ تخت رسیده است و در سفر اخیری هم که وزیر بهداشت و رئیس سازمان انرژی اتمی به استان بوشهر داشت عملیات اجرایی ۷۰۰ تخت بیمارستانی در استان آغاز شد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه در حوزه اقتصادی اولویت ما فعال سازی طرح‌های نیمه فعال و راکد است، اظهار داشت: تا پایان امسال طرح متانول کاوه در شهرستان دیر به عنوان بزرگ‌ترین طرح پتروشیمی متانول در دنیا و همچنین تا فروردین ماه سال آینده هم کارخانه سیمان مند دشتی به بهره‌برداری می‌رسد.

دکترسالاری با اشاره به شرایط مطلوب امنیتی در استان بوشهر گفت: با همدلی و وحدت اعضای شورای تأمین مشکلی در فضای امنیتی استان نداشتیم و گروه‌های سیاسی هم در چارچوب قانون آزادانه فعالیت‌های خود را انجام می‌دادند.

وی بیان داشت: تاکنون هیچ گردهمایی، مراسم اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و سخنرانی در استان بوشهر لغو نشده است که این امر نتیجه همدلی مدیران استان بوده است.

استاندار بوشهر از سفر ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به استان بوشهر در هفته جاری خبر داد.

دکترسالاری از خدمات موثر فتح الله حقیقی معاون سابق استانداری بوشهر که اکنون معاون سیاسی استانداری البرز است قدردانی کرد و بیان داشت: عباس جمشیدی که با حفظ سمت فرمانداری بوشهر سرپرست معاونت سیاسی استانداری بوشهر هم بود به صداقت، شجاعت و وارستگی شهرت دارد و خدمات ارزنده‌ای در این مدت برای استان انجام دادند.

وی با اشاره سوابق اجرایی عبدالکریم گراوند معاون جدید سیاسی امنیتی استاندار بوشهر، از مدیران خواست نهایت همکاری را با ایشان داشته باشند.

پیگیری و تحقق شعارهای دولت و برنامه‌های وزارت کشور

معاون جدید سیاسی امنیتی استانداربوشهر گفت: پیگیری شعارهای دولت، برنامه‌های وزارت کشور و ماموریت‌های محوله از سوی استاندار بوشهر ۳ برنامه و اولویت بنده در استان بوشهر است.

عبدالکریم گراوند در شورای اداری استان بوشهر با حضور قائم مقام وزیر کشور اظهار داشت: در ابتدا باید سلام ویژه به مردم استان بوشهر، خانواده شهدا، روحانیت معزز و مدیران اجرایی داشته باشم و خوشحالم که توفیق خدمت در کنار شما عزیزان نصیب بنده شده است.

وی بیان کرد: یکی از افتخارات بنده خدمت در کنار مهندس مقیمی قائم‌مقام وزیر کشور بود و باید از دکتر رضازاده مدیرکل سیاسی و سایر مدیران وزارت کشور هم قدردانی کنم.

معاون استاندار بوشهر تصریح کرد: با تمام وجود در کنار مدیران استان و در خدمت استاندار بوشهر خواهم بود تا بتوانیم اهداف طراحی شده را عملیاتی کنیم.

گراوند اضافه کرد: پیگیری شعارهای دولت، برنامه‌های وزارت کشور و ماموریت‌های محوله از سوی استاندار بوشهر ۳ برنامه و اولویت بنده در استان بوشهر است.

وی یادآور شد: دست همکاری به سوی مدیران اجرایی، معاونان استاندار، فرمانداران و روحانیون و سایر اقشار در استان بوشهر دراز می‌کنم.

در پایان از خدمات فتح الله حقیقی، عباس جمشیدی معاون سیاسی و سرپرست معاونت سیاسی استانداری بوشهر قدردانی و حکم عبدالکریم گراوند که به امضای وزیر کشور هم رسیده به وی به‌عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر اعطا شد.

۱۳۹۵/۹/۱۵

اخبار مرتبط
نظرات

تیتردو

گفت و گو با حمید موذنی ، نویسنده و پژوهشگر اجتماعی گفت و گو از: الهام بهروزی
به مناسبت تولد خیام نیشابوری گفت و‌گو با حمید موذنی، نویسنده و پژوهشگر اجتماعی گفت و گو از الهام بهروزی ۱. در مورد زیست دیرینه مردم بوشهر با اشعار خیام‌خوانی توضیح بدید و اینکه چرا رباعیات خیامی در این منطقه از دیگر سروده‌های شاعران بزرگ پیش گرفته و مردم این منطقه با آن‌ها بیشتر همذات‌پنداری […]
آرشیو

مقالات

نادر هوشمند
آخرین ساعات زندگی یک گربه
نادر هوشمند
از ادعاهای یک دیوانه
نادر هوشمند
بازگشت از مرگی که در بیمارستان بوعلی سینا اتفاق افتاد
غزال ساکی
زنان و مشارکت سیاسی
حمید موذنی
شجریران
غزال ساکی
روزنامه‌نگار حوزه‌ی جامعه و زنان
محمود بدیه
کلیسای گریگوری
حمید موذنی
توسعه بدون مطبوعات آزاد رخ نمی‌دهد
اسلاوی ژیژک
به برهوتِ ویروسی (وایرال) خوش آمدید
محمد غمخوار
رفتار دوگانه کرونا در بوشهر
علی شیخ زاده
استندآپ کمدی و طنز در دنیای مدرن
احمدزیدآبادی
مجلس یازدهم؛ پدیده‌ای نوظهور؟
پدرام باقری
دو نکته درباره قتل رومینا
راضیه اشعثی
ما بر مخروبه ای از بنیان های زیستی نشسته ایم!!!
ایرن واعظ‌زاده
کامو و مفهوم عدالت
مبین کرباسی
هزارمیلیارد تومان کجاست؟
یاشار تاج‌محمدی
در سوگِ خویش‌کاران (تاملاتی در پروژه‌یِ فکریِ شاهرخِ مسکوب)
هانا موسوی
“جهان مد و کالا شدگی زنان “
مرتضی رضایی
به وقت تتلو… به وقت شجریان… به وقت گوگوش
اسلاوی ژیژک
پاندمیک؛ کرونا جهان را تکان می‌دهد
غزال ساکی
نقد فمینیستی شاهنامه
سید مسعود حسینی
نگاهی به “بیمار در بیمارستان”
آلن بدیو
در مورد وضعیتِ اپیدمی
اسلاوی ژیژک
ما گونه‌ای هستیم که به حساب نمی‌آید
نعمت الله فاضلی
به خانه برمی‌گردیم اما به کدام خانه؟
جواد کاشی
مرگ دورِهَم عروسی است
حمید موذنی
جهان و کرونا: امروز و فردا
روزبه آقاجری
میراث زنده یک مبارز سوسیالیست
امیر ارسلان ادیب
چه‌کسی در خانه نمی‌ماند؟
امین بزرگیان
بوردیو و خرید در مواقع اضطراری
مهسا اسدالله‌نژاد
نیروی چشم‌های خیره مردم
پدرام باقری
ما در وضعیتِ بی‌دولتی قرار گرفته‌ایم
امیر ادیب
دختران خیابان انقلاب و رهاسازی نیروی «امتناع»
جان ام بری
چگونه آنفلوآنزای دهشتناکِ ۱۹۱۸ در سراسر آمریکا شیوع یافت؟
پدرام باقری
دو نکته درباره پرسش و پاسخ در سنای آمریکا
سید مسعود حسینی
کورونا و کورا – مرگ و پروا
مهسا اسدالله‌نژاد
کرونا و دو مسئله‌ی «غیرطبیعیِ» آن
امیر ارسلان ادیب
آپارتاید کارگری
مصطفی مهرآیین
نابود کردن فرآیندها،نابود کردن زندگی و تولید خشونت
نوید کلهرودی
شرحی بر کتاب اندیشیدن و ملاحظات اخلاقی از هانا آرنت
آرشیو