- پایگاه خبری و تحلیلی جامعه | jameeonline.ir - http://jameeonline.ir -

مدارس شهرستان گناوه فردا تعطیل اعلام شد

مدارس شهرستان گناوه فردا تعطیل اعلام شد
به استناد مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان بوشهر، تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهرستان گناوه روز دوشنبه ۲۵ آذرماه در نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام شد.

معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه روز یکشنبه در جلسه اضطراری ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران این شهرستان گفت: باتوجه به اخطاریه و هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع سیلاب در استان بوشهر، مدیریت استان تعطیلی مدارس این شهرستان را به فرمانداری ابلاغ و اعلام کرده‌است.

سروش گرمسیری نژاد افزود: در صورت تعطیلی مدارس در روز سه‌شنبه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی گفت: جلسه اضطرای ستاد با دستور استاندار بوشهر و باحضور دستگاه‌های ستادی شهرستان به منظور آمادگی هرچه بیشتر برگزار شده‌است.

وی اظهارداشت: همه دستگاه‌های اجرایی بویژه ستادی تا پایان هفته در آماده‌باش کامل از لحاظ انسانی و تجهیزاتی باشند و مرخصی‌ها در این مدت لغو می‌شود.

معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه گفت: سالن‌های ورزشی اداره ورزش وجوانان، هلال احمر و دیگر اداره‌ها برای مواقع اضطراری آمادگی لازم داشته باشند.

شهرستان ساحلی گناوه در شمال استان بوشهر و پسکرانه خلیج فارس واقع که بلحاظ قرارگرفتن در مسیر رودخانه‌های فصلی بالادست در هنگام بارندگی‌های شدید در معرض سیل قرار می‌گیرد.

منبع : ایرنا