ads1
ads3
تغییر رنگ سایت

شبکه های اجتماعی جامعه

آرشیو
آرشیو
آرشیو
Print This Post

برجام نتیجه تلاش ارزشمند وهماهنگ دولت مطابق با نظر رهبری است

عباس جمشیدی روز دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر افزود: اما امروز افرادی متخصص هسته ای شده اند و این سند که برگرفته از تصمیم های هماهنگ دولت ومطابق با نظر رهبر معظم انقلاب را زیر سئوال می برند.
وی اضافه کرد: مسئولان دولت هم بد عهدی طرف های مقابل در برجام را قبول دارند اما این به موفق بودن گفت وگوهای هسته ای مربوط نمی شود و در صورت انجام نشدن تعهدات و مفاد طرف مقابل برخورد متقابل از سوی ایران صورت خواهد گرفت.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر بیان کرد: این دولت از نظام جمهوری اسلامی جدا نیست و نکات مثبت و منفی فعالیت های دولت متعلق به همه این نظام است.
جمشیدی گفت: منتقدان در جریان نقد عملکرد دولت یازدهم شرایط سخت دوران تحویل گرفتن مسئولت توسط این دولت از جمله تحریم ها، تورم، خالی بودن خزانه، رکود اقتصادی، بی نظمی در مجوعه ها را بخاطر بیاورند.
وی اظهارکرد: با وجود اینکه دولت روحانی در آغاز فعالیت بشدت تحت فشار این سختی ها و مشکلات بود اما راهکار هایی مانند فروش ارز، چاپ اسکناس و فروش دلار های با قیمت بالا رو در پیش نگرفت و با روشهای صحیح اقتصادی توانست تورم را کنترل کند.
جمشیدی، به برخورد جدی وبدون ملاحظه دولت به رابطه ها درموضوع حقوق های نامتعارف اشاره کرد و افزود: این نشان از توجه این دولت به حقوق مردم و برخورد با متخلفان است.
وی بیان کرد: رشد نرخ اقتصاد از منفی ۶ درصد به مثبت ۴ درصد از جمله کارهای این دولت است اگرچه تا رسیدن به افق ۱۴۰۴ و رشد اقتصادی ۸ درصد فاصله زیادی وجود دارد.
جمشیدی همایش اربعین را صحنه شایستگی و اتحاد مسلمانان دانست و بیان کرد: اگر سعودی ها حج را بر هم می زنند شیعیان و خداجویان صحنه پیاده روی اربعین را که نشان دهنده حضور یکپارچه در کمال امنیت و آسایش است، را به نمایش می گذارند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر ، با قدردانی از نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی بخاطر رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی دولت بیان کرد: نمایندگان استان با این رای نشان دادند که رای هفتم اسفند گم نشده و مردم بدانند که رای آنها در ادامه مسیر بی تاثیر نبوده است.
جمشیدی گفت: اگر کسی در جایی مرتکب خطا و بی قانونی شده است مراجع قانونی به آن رسیدگی می کند و در صورت لزوم به مردم اطلاع رسانی می شود و نباید با استفاده ابزاری از برخی الفاظ آن را چماق کنیم و بر سر یکدیگر بزنیم.
وی اضافه کرد: هیچکس معصوم نیست و اشکالاتی در اجرای برنامه ها وجود دارد به همین دلیل به تذکرهای دلسوزانه ترتیب اثر می دهیم و بدون تردید در صورت ایراد از مردم عذر خواهی خواهیم کرد.
فرماندار بوشهر با اشاره به انتخاب استاندار بوشهر به عنوان استاندار برتر در حوزه توسعه و عمران روستایی اظهار داشت: برخی می گویند تنها چند زمین چمن در روستاهای این استان ساخته شده است، در حالی که باید توسعه روستاها را در شاخص های مختلف مورد ارزیابی قرار دهند.
جمشیدی گفت: ارتقای ظرفیت همه پست های برق در استان بوشهر و داشتن کمترین خاموشی در تابستان امسال از فعالیت های خوب دولت یازدهم دراین استان است.
وی یادآورشد: در سال گذشته جزیره های خارگ و شیف در استان بوشهر در زمینه برق با بحران روبرو بودند اما تابستان امسال با برنامه های صورت گرفته در خارگ تنها ۲۳ دقیقه خاموشی داشته ایم.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر به فعالیتهای در بهداشت و درمان این استان اشاره کرد و ادامه داد: راه اندازی مرکز قلب و افزایش ۲۰۰ تخت به بیمارستان شهر بوشهر از جمله های کارهای خوب صورت گرفته با وجود اعتبار کم بوده است.
فرماندار بوشهر بیان کرد: اعتبار حق آلایندگی و ارزش افزوده در استان بوشهر در دولت یازدهم سه برابر شده است که تحقق این مهم نتیجه رایزنی های مسئولان ارشد استان است.
وی گفت: وجود تعامل دلیل اصلی امنیت و آرامش امروز استان بوشهر است که باعث شده تا نقدها را که در تریبون های نمازجمعه و جلسات مختلف گفته می شود بپذیریم و به آن عمل کنیم.
جمشیدی افزود: آغاز فعالیت دو روزنامه در استان بوشهر در دولت تدبیر و امید و رشد دیگر بخش های مختلف فرهنگی، رسانه ای و دینی در این استان نشانه تلاش قابل توجه مسئولان ارشد استان به این بخش است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر بیان کرد: تعادل توزیع اعتبارات در میان شهرستانها، روستاها و بخش های مختلف استان، تسهیل تردد مردم جزیره خارگ، تعیین تکلیف مشکلات چهل ساله مردم هلیله با نیروگاه اتمی از جمله کارهای ارزشمند دولت یازدهم در استان بوشهر بوده است.
جمشیدی با اشاره به رتبه دوم استان بوشهر در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال ۹۵ در سطح کشور افزود: این سرشماری درس خوبی به ما داد که می توانیم با همدلی و اتحاد در عرصه های مختلف با اراده جدی نتیجه خوبی بگیریم.
وی، یکی از برنامه های محوری و تاکید های مهم دولت یازدهم را تکریم ارباب رجوع عنوان کرد و اظهار داشت: مدیران باید تلاش کنند با ارتباط مردمی صحیح، شرکت در برنامه ها و حضور در بین مردم با آنها همراه باشند.
جمشیدی گفت:این همراهی به معنی پاسخ مثبت دادن به همه خواسته های آنها نیست زیرا گاهی اعتبارات محدود و قانون این اجازه را به ما نمی دهد، اما رفتار، برخورد و منش خوب با مردم باعث رضایت آنها از رفتار مسئولان خواهد شد.

 


ایرنا

اخبار مرتبط
نظرات

تیتردو

گفت و گو با حمید موذنی ، نویسنده و پژوهشگر اجتماعی گفت و گو از: الهام بهروزی
به مناسبت تولد خیام نیشابوری گفت و‌گو با حمید موذنی، نویسنده و پژوهشگر اجتماعی گفت و گو از الهام بهروزی ۱. در مورد زیست دیرینه مردم بوشهر با اشعار خیام‌خوانی توضیح بدید و اینکه چرا رباعیات خیامی در این منطقه از دیگر سروده‌های شاعران بزرگ پیش گرفته و مردم این منطقه با آن‌ها بیشتر همذات‌پنداری […]
آرشیو

مقالات

نادر هوشمند
آخرین ساعات زندگی یک گربه
نادر هوشمند
از ادعاهای یک دیوانه
نادر هوشمند
بازگشت از مرگی که در بیمارستان بوعلی سینا اتفاق افتاد
غزال ساکی
زنان و مشارکت سیاسی
حمید موذنی
شجریران
غزال ساکی
روزنامه‌نگار حوزه‌ی جامعه و زنان
محمود بدیه
کلیسای گریگوری
حمید موذنی
توسعه بدون مطبوعات آزاد رخ نمی‌دهد
اسلاوی ژیژک
به برهوتِ ویروسی (وایرال) خوش آمدید
محمد غمخوار
رفتار دوگانه کرونا در بوشهر
علی شیخ زاده
استندآپ کمدی و طنز در دنیای مدرن
احمدزیدآبادی
مجلس یازدهم؛ پدیده‌ای نوظهور؟
پدرام باقری
دو نکته درباره قتل رومینا
راضیه اشعثی
ما بر مخروبه ای از بنیان های زیستی نشسته ایم!!!
ایرن واعظ‌زاده
کامو و مفهوم عدالت
مبین کرباسی
هزارمیلیارد تومان کجاست؟
یاشار تاج‌محمدی
در سوگِ خویش‌کاران (تاملاتی در پروژه‌یِ فکریِ شاهرخِ مسکوب)
هانا موسوی
“جهان مد و کالا شدگی زنان “
مرتضی رضایی
به وقت تتلو… به وقت شجریان… به وقت گوگوش
اسلاوی ژیژک
پاندمیک؛ کرونا جهان را تکان می‌دهد
غزال ساکی
نقد فمینیستی شاهنامه
سید مسعود حسینی
نگاهی به “بیمار در بیمارستان”
آلن بدیو
در مورد وضعیتِ اپیدمی
اسلاوی ژیژک
ما گونه‌ای هستیم که به حساب نمی‌آید
نعمت الله فاضلی
به خانه برمی‌گردیم اما به کدام خانه؟
جواد کاشی
مرگ دورِهَم عروسی است
حمید موذنی
جهان و کرونا: امروز و فردا
روزبه آقاجری
میراث زنده یک مبارز سوسیالیست
امیر ارسلان ادیب
چه‌کسی در خانه نمی‌ماند؟
امین بزرگیان
بوردیو و خرید در مواقع اضطراری
مهسا اسدالله‌نژاد
نیروی چشم‌های خیره مردم
پدرام باقری
ما در وضعیتِ بی‌دولتی قرار گرفته‌ایم
امیر ادیب
دختران خیابان انقلاب و رهاسازی نیروی «امتناع»
جان ام بری
چگونه آنفلوآنزای دهشتناکِ ۱۹۱۸ در سراسر آمریکا شیوع یافت؟
پدرام باقری
دو نکته درباره پرسش و پاسخ در سنای آمریکا
سید مسعود حسینی
کورونا و کورا – مرگ و پروا
مهسا اسدالله‌نژاد
کرونا و دو مسئله‌ی «غیرطبیعیِ» آن
امیر ارسلان ادیب
آپارتاید کارگری
مصطفی مهرآیین
نابود کردن فرآیندها،نابود کردن زندگی و تولید خشونت
نوید کلهرودی
شرحی بر کتاب اندیشیدن و ملاحظات اخلاقی از هانا آرنت
آرشیو